Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja

Palniki i części zamienne dostępne wyłącznie dla firm handlowych i instalacyjnych.

Palniki oraz części zamienne do palników  mogą być montowane wyłącznie przez wykwalifikowany serwis posiadający ważne wymagane przepisami prawa uprawnienia oraz autoryzację producenta urządzenia.

Formy płatności i koszty i czas dostawy

 

W naszym sklepie oferujemy do wyboru następujące formy płatności:

  1. Płatność gotówką przy odbiorze, (czyli tzw. za pobraniem):

Zamówienie opłaca się przy odbiorze przesyłki z zamówieniem od kuriera doręczającego.

 

  1. Płatność przelewem tradycyjnym

Po złożeniu zamówienia poprzez stronę internetową sklepu, na Państwa adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłana wiadomość z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz druga wiadomość informująca o przyjęciu zamówienia do realizacji. Należność za zamówienie wraz z kosztami dostawy należy przelać na konto bankowe firmy, podając w tytule przelewu numer zamówienia. Numer konta bankowego oraz numer zamówienia otrzymacie Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Towar zostanie wysłany niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

  1. Płatność elektroniczna poprzez PayU


Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayU i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.

Po kliknięciu przycisku "opłać zamówienie" zostaną Państwo przekierowani na stronę systemu płatności elektronicznych PayU, gdzie wystarczy autoryzować płatność, wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać. 


Jeżeli Państwa bank nie znajduje się na liście dostępnych płatności a chcą Państwo zapłacić przelewem to proszę wybrać opcję "przelew z innego banku" (miniaturka blankietu przelewu). Zostaną Państwo przekierowani na stronę PayU, na której znajdować się będzue wypełniony druk do wpłaty (dane wpłaty oraz numer konta) na odpowiednie konto. Dane z druku można skopiować w celu wykonania przelewu z każdego innego banku. 
Druk można również wydrukować w celu dokonania wpłaty w każdej placówce Poczty Polskiej (w tym przypadku należy pamiętać o możliwym opóźnieniu wynikającym z dłuższego czasu realizacji przelewu). Prosimy nie zmieniać danych do przelewu oraz tytułu widniejących na druku. Każda zmiana może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu wpłaty a co za tym idzie, w przyjęciu przez nas zamówienia.

PayU nie pobiera od Państwa żadnej prowizji.

 
Przesyłki
Kurierskie DHL

Wszystkie zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Koszt dostawy 

 Zamówienie opłacone przelewem  

25zł (20,32zł netto+VAT)

 Zamówienie płatne gotówką przy odbiorze   30zł (24,39zł netto+VAT)

 

Zamówienia przekraczające kwotę 2000zł brutto wysyłane są GRATIS!

 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia zawierajace towary oznaczone jako "wysłka w 24h" wysyłane są w ciągu 1-2 dni roboczch od przyjęcia do realizacji.

Czas dostawy zależny jest od przewoźnika, zwykle wynosi 1-2 dni robocze.

 

Odbiór osobisty możliwy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nie prowadzimy sprzedaży dla osób prywatnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl